OBAVIJEST

o najavi  raspisivanja

Poziva za predlaganje programa javnih potreba u kulturi Republike Hrvatske za 2018. godinu

 

 

Prema obavijesti Ministarstva kulture, Uprave za zaštitu kulturne baštine, Konzervatorski odjel Zadar, molimo da obratite pažnju na objavu o najavi raspisivanja natječaja za javne potrebe u kulturi za 2018. g. koja je planirana za 15. srpnja, a Poziv će biti otvoren  od 15. srpnja do 15. rujna 2017. godine.

Prijave će se podnositi elektronički na odgovarajućim obrascima koji će biti dostupni na mrežnim stranicama Ministarstva kulture, gdje će se nalaziti i pregled natječajne dokumentacije kao i detaljne upute za prijavitelje.

 

Opisanu informaciju možete potražiti na slijedećoj poveznici:

http://www.min-kulture.hr/default.aspx?id=18779

Ministarstvo kulture: Obavijest o najavi raspisivanje natječaja za financiranje u kulturi za 2018.g.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Skip to content