JAVNI POZIV

za edukaciju građana o sustavu civilne zaštite

 

Pozivaju se zainteresirani građani za osposobljavanje u sustavu civilne zaštite kroz „Program edukacije građana u sustavu civilne zaštite“

Cilj programa je educirati građane o pravima i obvezama u sustavu civilne zaštite, te ih pripremiti za slučaj opasnosti. Edukacija traje tri nastavna sata, a svakom od polaznika će se uručiti edukacijski materijal radi lakšeg praćenja predavanja i utvrđivanja spoznaja stečenih kroz edukaciju.

Zainteresirane osobe mogu se prijaviti na telefonski kontakt općinske uprave: 023/369-387. U suradnji sa službenicima Ravnateljstva civilne zaštite dogovorit će se termin i lokacija edukacije o čemu će se zainteresirani polaznici programa na vrijeme obavijestiti.

 

                                                                                     OPĆINA STARIGRAD

                                                                                     u suradnji sa

                                                                                     RAVNATELJSTVOM

                                                                                     CIVILNE ZAŠTITE

Javni poziv za edukaciju građana o sustavu civilne zaštite

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Skip to content