Poštovane i poštovani,

 

u okviru Konferencije o budućnosti Europe Središnji državni ured za demografiju i mlade organizira međunarodnu Konferenciju o utjecaju pandemije bolesti COVID-19 na demografsku sliku i mlade u Republici Hrvatskoj i Europskoj uniji te u suradnji s Institutom za društvena istraživanja u Zagrebu provodi istraživanje s ciljem prikupljanja mišljenja mladih o utjecaju epidemije bolesti COVID-19 na kvalitetu života, budućnosti Europske unije te podršci prema starijim građanima.

 

Upitnik je namijenjen mladima od 15 do navršenih 30 godina. Za ispunjavanje ovog upitnika potrebno je izdvojiti oko 15 minuta. Svi odgovori su anonimni i zbirno će se koristiti pri predstavljanju rezultata na Konferenciji o budućnosti Europe.

 

Pozivamo Vas da ispunite i/ili proslijedite upitnik udrugama mladih i za mlade na svom području, kako bi svojim odgovorima doprinijeli kreiranju zaključaka o utjecaju epidemije bolesti COVID-19 na život mladih u RH.

 

Kako bi postigli veći doseg, bili bismo vam iznimno zahvalni ako možete postaviti upitnik na vašim web stranicama/društvenim mrežama.

 

Poveznica na upitnik u nastavku:

 

Istraživanje – Mišljenje mladih o utjecaju epidemije bolesti COVID-19 na demografsku sliku i mlade u RH i EU

 

Više o konferenciji: https://demografijaimladi.gov.hr/demografska-slika-republike-hrvatske-i-europske-unije-nakon-covid-19-pandemije/6146

https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities-2019-2024/new-push-european-democracy/conference-future-europe_hr

 

Ljubazno zahvaljujemo na pomoći i suradnji!

 

Srdačan pozdrav,

 

REPUBLIKA HRVATSKA | REPUBLIC OF CROATIA
Središnji državni ured za demografiju i mladeCentral State Office for Demography and Youth

Kabinet državne tajnice Središnjeg državnog ureda

Cabinet of the State Secretary of Central State Office

 

T: +385 1 555 7001

F:  +385 1 555 7224

E: sdudm@demografijaimladi.hr

A: Trg Nevenke Topalušić 1  |  HR-10000 Zagreb

https://demografijaimladi.gov.hr/

SDUDM: Mišljenje mladih o utjecaju epidemije bolesti COVID-19 – Upitnik

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Skip to content