Budi dobro – proživi covid-Priopcenje

Poštovane/poštovani,

“BRINI O SEBI – BUDI DOBRO – proŽIVI COVID” projekt je koji ima za cilj pružanje psihološke podrške mladima u Hrvatskoj i očuvanje mentalnog zdravlja mladih za vrijeme pandemije koronavirusa, koji su pokrenuli Središnji državni ured za demografiju i mlade i Hrvatska psihološka komora.

U sklopu projekta, pokrenute su telefonske linije za savjetovanje mladih u 20 hrvatskih županija i gradu Zagrebu.

Ukupno je otvorena 21 telefonska linija u 20 županija i gradu Zagrebu.

Molimo Vas da se prema Vašim mogućnostima, objavom u Vašem mediju/medijima, uključite u kampanju, kako bi ova informacija došla do što većeg broja mladih i njihovih roditelja i u konačnici, nadamo se pomogla mnogima.

U privitku Vam dostavljamo priopćenje I vizual/banner.

Unaprijed vam se iskreno zahvaljujemo na razumijevanju, pomoći i podršci, te smo na raspolaganju za sva dodatna pitanja i informacije.

Partner projekta je Telemach Hrvatska.

Središnji državni ured za demografiju i mlade: Projekt – Brini o sebi – budi dobro – proživi Covid