Obavijest za medije

Povodom aktualne epidemiološke situacije uzrokovane koronavirusom, a prema preporukama javnozdravstvenih tijela, HEP – Operator distribucijskog sustava je organizaciju rada prilagodio novonastalim okolnostima. Kako bi se izbjegao ulazak djelatnika u zatvorene prostore (kuće i stanove) radi očitavanja brojila i minimizirao rizik od osobnog fizičkog kontakta, HEP ODS Elektra Zadar poziva korisnike kojima se brojila redovito očitavaju u ožujku da očitaju stanje brojila i dostave ga na jedan od sljedećih načina:

– Aplikacija Moja mreža (na web stranici HEP ODS-a)

– Govorni automat 0800 0555

– Info telefon 0800 300 414

U slučaju nemogućnosti dostave očitanja stanja brojila, operator sustava će procijeniti potrošnju.

Datum: 23.03.2020.

Elektra Zadar

HEP – Obavijest za medije
Skip to content