U cilju prevencije širenja virusa COVID -19, upravno tijelo Općine Starigrad i trgovačko društvo Argyruntum d.o.o. prestaju s izravnim radom sa strankama od utorka, 17. ožujka 2020. godine do opoziva.

Rad sa strankama odvijat će se svaki radni dan putem pošte, elektroničke pošte te telefonskim putem. Telefonski brojevi i e-mail adrese kontakata općinske uprave i t.d. Argyruntum d.o.o. objavljeni su na njihovim mrežnim stranicama.

U iznimnim slučajevima, kada rad sa strankama nije moguć putem pošte, elektroničke pošte ili telefonskim putem, službenici će komunicirati sa strankama u uredu upravnog tijela, poštujući najviše higijenske standarde propisane od Nacionalnog stožera civilne zaštite i nadležnih institucija.

Upravno tijelo Općine Starigrad i t.d. Argyruntum d.o.o. nastavljaju obavljati svoj redovan posao i radne zadatke, a navedena mjera uvodi se preventivno u cilju suzbijanja širenja zarazne bolesti uzrokovane virusom COVID -19 te zaštite građana i službenika od nepotrebnog izlaganja rizicima zaraze.

KONTAKT PODACI UPRAVNOG TIJELA OPĆINE STARIGRAD

JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL info@opcina-starigrad.hr        023/369-387 i 023/359-155

PROČELNIK

Marin Čavić

procelnik@opcina-starigrad.hr

ODSJEK ZA OPĆE I ADMINISTRATIVNE POSLOVE

Viši stručni suradnik

Marija Jukić

tajnica@opcina-starigrad.hr

ODSJEK ZA FINANCIJA, GOSPODARSTVO, PLAN I PRORAČUN

Viši stručni suradnik

Anita Milovac

financije@opcina-starigrad.hr

Računovodstveni referent

Anita Dokoza

referent.financije@opcina-starigrad.hr         

ODSJEK ZA KOMUNALNE POSLOVE I PROSTORNO PLANIRANJE

Viši referent

Ante Koić

komunalno@opcina-starigrad.hr       

Važna obavijest: Privremeni prestanak izravnog rada sa strankama

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Skip to content