Zadarska županija kao provoditelj Programa za dodjelu potpora mikro poduzetnicima i obrtnicima s potpomognutih područja, brdsko-planinskih područja i otoka na području Zadarske županije za 2019. godinu (u daljnjem tekstu: Program) poziva mikro poduzetnike i obrtnike koji zadovoljavaju uvjete Programa za podnošenje zahtjeva za dodjelu potpora u okviru raspoloživih sredstava Županijskog proračuna za 2019. godinu na poziciji Upravnog odjela za gospodarstvo, turizam, infrastrukturu i EU fondove.

Sve detalje vezane uz Javni poziv možete pronaći na web stranici Zadarske županije na slijedećoj poveznici:

Javni poziv

Zadarska županija: Javni poziv za dodjelu potpora mikro poduzetnicima i obrtnicima

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Skip to content