Obavijest:

na web stranici Ministarstva hrvatskih branitelja objavljen je Javni poziv koji možete pogledati na slijedećem linku: https://branitelji.gov.hr/vijesti/javni-pozivi-2268/2268

Ministarstvo hrvatskih branitelja objavilo je Javni poziv za sufinanciranje troškova obrazovanja i Javni poziv za dodjelu potpora za novo zapošljavanje

U cilju provedbe Programa stručnog osposobljavanja i zapošljavanja hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji za razdoblje od 2018. do 2020. godine, Ministarstvo hrvatskih branitelja objavilo je Javni poziv za sufinanciranje troškova obrazovanja i Javni poziv za dodjelu potpora za novo zapošljavanje koji će biti otvoreni u razdoblju od 4. veljače do 5. ožujka 2019. godine.

Tekstovi javnih poziva kao i pripadajući obrasci zahtjeva dostupni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja u dijelu Aktualni javni pozivi, u Ministarstvu hrvatskih branitelja te Područnim jedinicama Ministarstva i županijskim Centrima za psihosocijalnu pomoć.

Pisane vijesti

 

 

Ministarstvo hrvatskih branitelja: obavijest o Javnom pozivu za sufinanciranje troškova obrazovanja

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Skip to content