Obavijest održavanje biciklističke utrke

Start 4. etape „Tour of Croatia“ je u Starigradu Paklenici 20. travnja 2018. godine gdje će natjecatelji u sklopu revijalne vožnje prolaziti ulicom Sv. Jurja, ulicom dr. F. Tuđmana, Pakleničkom ulicom, Velebitskom ulicom i ulicom Put Bunara.

Kako je za potrebe utrke potrebno da na kolniku prometnica nema drugih sudionika u prometu osim natjecatelja i njihovih vozila iz pratnje, za vrijeme trajanja same utrke i neposredno prije dolaska natjecatelja, trasa utrke će se zatvoriti za sav promet.

Također se pozivaju vlasnici automobila da od 19. travnja od 18:00 h pa do 20. travnja do 14:00 h ne koriste parkirališna mjesta na Trgu Stjepana Radića (iznad kamenih kućica i ispred Caffe bara Punta).

Mole se sudionici u prometu za strpljenje i postupanje sukladno znacima i naredbama policijskih službenika, te uputama redara utrke.

Obavijest o održavanju biciklističke utrke Tour of Croatia 2018.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Skip to content