Povjerenica za informiranje je  provela projekt praćenja JLP(R)S po određenim županijama (županija te općina i gradova na području županije, uz određen broj županijskih i/ili gradskih/općinskih javnih ustanova i trgovačkih društava), uz koje, po objavi svakog analitičkog praćenja, predstavlja rezultate provedenog praćenja i identificira preporuke za poboljšanje transparentnosti i otvorenosti.

Ovo analitičko izvješće sadrži pregled praćenja transparentnosti i otvorenosti 40 tijela javne vlasti Zadarske županije: Županije, 34 jedinice lokalne samouprave s područja Županije i pet pravnih osoba (ustanova) Županije i Grada Zadra, koje su također tijela javne vlasti i obveznici provedbe ZPPI.

Rezulate praćenja za Zadarsku županiju možete pogledati na slijedećoj poveznici: http://www.pristupinfo.hr/wp-content/uploads/2014/03/AI-2.4-2017-Zadarska-%C5%BEupanija.pdf

 

 

 

Povjerenica za informiranje objavila Analitičko izvješće o praćenju ZPPI u Zadarskoj županije

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Skip to content