Obavještavamo članove predstavničkog tijela i predstavnike političkih stranaka da u privitku mogu vidjeti poziv za Savjetovanje o nadzoru financiranja političkih aktivnosti (redovnom godišnjem nadzoru) i nadzoru financiranja izborne promidžbe na lokalnim izborima koje će se održati 9. prosinca 2016. u Zadru. Za sudjelovanje je potrebno ispuniti priloženu prijavnicu i do 21. studenog 2016. dostaviti na adresu elektroničke pošte: dip@izbori.hr s nazankom Savjetovanje – Zadar. Za tehničku pomoć možete se obratiti u Odsjek za opće i administrativne poslove u Općini Starigrad.

Poziv za savjetovanje

Prijavnica-zadar-clanovi-predstavnickih-tijela

Obavijest za članove Općinskog vijeća i predstavnike političkih stranaka

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Skip to content