Program društveno poticane stanogradnje (POS) provodi se izgradnjom stanova, odnosno stambenih zgrada, te se omogućuje prodaja stanova uz obročnu otplatu pod pristupačnijim uvjetima od tržišnih u pogledu kamata i rokova otplate.

Program POS-a provodi Agencija za pravni promet i posredovanje nekretninama sukladno Zakonu o društveno poticanoj stanogradnji, te se provodi Anketa o zainteresiranosti građana za rješavanje stambenih pitanja putem Prograna POS-a.

Anketa je dostupna ovdje – Anketni upitnik. Navedeni upitnik možete preuzeti i u prostorijama Općine Starigrad.

Ukoliko ste zainteresirani, molimo vas da popunjeni anketni upitnik dostavite na mail adresu info@opcina-starigrad.hr ili osobno ili poštom na adresu Općina Starigrad, Trg Tome Marasovića 1, 23244 Starigrad Paklenica.

Anketni upitnik o rješavanju stambenog pitanja putem Programa društveno poticanje stanogradnje (POS-a)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Skip to content