PRIOPĆENJE ZA JAVNOST

Zbog situacije uzrokovane korona virusom i epidemioloških mjera, ni ove godine nije održana svečana sjednica povodom Dana općine – blagdan sv. Jurja.

Općinsko vijeće je 26. ožujka 2020. godine donijelo Odluku o dodjeli javnih priznanja Općine Starigrad, te je zbog nemogućnosti održavanja sjednice upriličena svečana dodjela javnih priznanja dana 9. srpnja 2021. godine u Općini Starigrad.

Grb Općine Starigrad dodijeljen je:

• Martinu Zsifkovitsu za doprinos od osobitog značaja za sustav zaštite i spašavanja na području Općine Starigrad – donacijom vatrogasnog vozila i opreme

Nagrada Općine Starigrad dodijeljena je:

• Josipu Jurlina za ostvarene rezultate u sportu.

Javna priznanja uručili su predsjednik Općinskog vijeća Marko Marasović i načelnik Općine Starigrad Krste Ramić.

U Starigradu, 13. srpnja 2021.

Predsjednik:

Marko Marasović, dip.inž.v.r.

(s lijeva na desno: Marko Marasović, Josip Jurlina, Martin Zsifkovits, Krste Ramić)

Svečana dodjela javnih priznanja Općine Starigrad