« Povratak

Javni natječaj - Energetska učinkovitost

OPĆINA STARIGRAD

Povjerenstvo za provedbu projekta poticanja energetske učinkovitosti obiteljskih kuća  „Program povećanja energetske učinkovitosti u obiteljskim kućama  Općine Starigrad“

Klasa: 351-04/15-01/01
Urbroj: 2198/09-2-15-8

Starigrad Paklenica, 03. travnja 2015. godine

Na temelju Pravilnika za provedbu Programa povećanja energetske učinkovitosti u obiteljskim kućama (KLASA: 351-04/14-01/02, URBROJ: 2198/09-2-14-5, u daljnjem tekstu: Pravilnik), Odluke o imenovanju Povjerenstva za provedbu projekta Povećanja energetske učinkovitosti u obiteljskim kućama“, KLASA: 351-04/14-01/02, URBROJ: 2198/09-2-14-6) i Zapisnika o pregledu i ocjeni ponuda (KLASA: 351-05/15-01/01, URBROJ: 2198/09-2-15-7, u daljnjem tekstu : Zapisnik), Povjerenstvo za provedbu projekta povećanja energetske učinkovitosti u obiteljskim kućama donosi :

NESLUŽBENU BODOVNU LISTU CJELOVITIH
I POPIS ISKLJUČENIH PRIJAVA

Ovom  listom ocjenjuju se i rangiraju sve potpune pristigle prijave fizičkih osoba na Ponovljeni JAVNI NATJEČAJ za prikupljanje ponuda fizičkih osoba za subvencioniranje projekata „Energetska učinkovitost obiteljskih kuća u Općini Starigrad“ (KLASA: 351-04/15-01/01; URBROJ: 2198/09-2-15-2) objavljen 07.01.2015.  na stranicama Općine Starigrad. ) te se utvrđuje :

Tablica 1) Rang lista svih cjelovitih i ocijenjenih ponuda

Sukladno Članku 10 . Pravilnika Povjerenstvo je provelo proces ocjenjivanja svih cjelovitih ponuda , te se provedenim ocjenjivanjem uspostavila sljedeća tablica svih cjelovitih prijava :

Red. br.

Ponuditelj:

Bodovi:

1.

Role Dokoza, Petra Zoranića 5, Starigrad Paklenica

170,00

2.

Jole Petričević, Lađin porat 9, Starigrad Paklenica

150,00

3.

Role Parić, Petra Zoranića 28, Starigrad Paklenica

120,00

4.

Tina Hajdin, Senjski porat 7, Starigrad Paklenica

80,00

Terenskim pregledom utvrđeno je da navedeni objekti odgovaraju natječajnim uvjetima.

Popis isključenih ponuda:

NEMA ISKLJUČENIH PRIJAVA

OBJAVA:

Sukladno Članku 11. Pravilnika, ova Neslužbena lista objaviti će se na internetskim stranicama Općine Starigrad te će se poštom dostaviti svim prijaviteljima.

ŽALBENI ROK :

Sukladno Članku 12. Pravilnika svi podnositelji prijave imaju pravo žalbe na Neslužbenu bodovnu listu koju moraju dostaviti Provoditelju natječaja isključivo kao preporučena pošiljka sa povratnicom u pisanom obliku, zatvorenoj omotnici s imenom i prezimenom te adresom podnositelja prijave u roku od 5 dana od dana zaprimanja Neslužbene liste, na adresu definiranu u članku 20. Pravilnika Općina Starigrad, Trg Tome Marasovića 1,  Projekt EnU 2014 - Žalba na neslužbenu bodovnu listu .

Povjerenstvo će u roku od 15 dana od dana isteka roka za žalbe izraditi Zapisnik o konačnoj bodovnoj listi podnositelja prijave na temelju kojeg izvršno tijelo Provoditelja natječaja donosi Zaključak o utvrđivanju bodovne liste i odabiru korisnika sufinanciranja (u tekstu: Zaključak), a na temelju kojeg će se pristupiti daljnjem ugovaranju s odabranim korisnicima.

Željko Biloglav, predsjednik, v.r.

Ivan Škara, član, v.r.

Goran Ilijevski, član, v.r.

^ Gore