Nacrt Plana gospodarenja otpadom Općine Starigrad za razdoblje 2017. – 2022. godine – Savjetovanje s zainteresiranom javnošću

Obavještava se zainteresirana javnost da je objavljen Nacrt Plana gospodarenja otpadom Općine Starigrad za razdoblje 2017.- 2022 godine radi pribavljanja prijedloga i mišljenja javnosti.

Obrazac za savjetovanje s zainteresiranom javnošću, obrazloženje i Nacrt predmetnog Plana može se pogledati i preuzeti na ovoj stranici u odjeljku „savjetovanje u tijeku“.

Rok za dostavu prijedloga i mišljenja je do 31. kolovoza 2017. godine.

Prijedloge i mišljenja na predloženi Nacrt Plana gospodarenja otpadom Općine Starigrad za razdoblje 2017. – 2022. godine, može se dostaviti putem pošte ili osobno na adresu Općina Starigrad, Trg Tome Marasovića 1, 23244 Starigrad Paklenica ili elektroničkom poštom na adresu info@opcina-starigrad.hr

Savjetovanje s javnošću – Nacrt Plana gospodarenja otpadom